BMW Service 216 575 25 25
Ana Menü


 

ŞİMDİ KIŞLIKLARA GEÇME ZAMANI.

Yağmurda, karda ve soğukta sürüş özgürlüğünü güvence altına almak sizin elinizde. 01 Ekim 2018 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında BMW orijinal kış jant-lastik setlerinde %40'a varan fiyat avantajları Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Etkili Servis Ataşehir'de.


Kampanya 01.10.2018 - 31.03.2019 tarihleri arasında ve sadece aşağıda belirtilen kış jant-lastik setleri için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Borusan Otomotiv kampanya kapsamında kullanılan jant-lastik çeşitlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya diğer özel şartlar ile birleştirilemez.

Online Servis Randevusu için tıklayın.

 

 

360 DERECE MEMNUNİYET: BMW KIŞ LASTİKLERİ İLE ARTIRILMIŞ GÜVENLİK.

Yol şartları ne olursa olsun, kış lastikleri soğuk havalarda güvenliğiniz için önemlidir. Kış lastikleri sağlamlık ve dayanıklılığın yanı sıra sizin için ideal sürüş, yol tutuş ve kontrol olanağı sağlıyor. Ayrıca şık dış görünüşüyle de kendine özgü BMW tarzını yansıtıyor.


YILDIZ LOGOLU BMW LASTİKLERİ.

BMW ve lider lastik üreticilerinin ortak çalışması sonucu geliştirilen ve BMW’nizin gövdesine uygun tasarlanan bu lastikler, sizin için ideal bir sürüş sağlıyor. Lastiklerin özel durumlara karşı uygunluğu, hem ıslak hem kuru yüzeylerde yoğun testlerden geçirilerek kanıtlandı. Eğer bir lastik BMW yol tutuşunu eksiksiz sağlayabiliyor ve BMW kriterlerine uygunluğunu testlerle kanıtlıyorsa BMW yıldız logosunu hak ediyor demektir.


BMW 1 SERİSİ JANTLARI.BMW 2 SERİSİ JANTLARI.


BMW 3 SERİSİ JANTLARI.

BMW 4 SERİSİ JANTLARI.

BMW 5 SERİSİ JANTLARI.

BMW 6 SERİSİ JANTLARI.

BMW 7 SERİSİ JANTLARI.

BMW X SERİSİ JANTLARI.

BMW İ SERİSİ JANTLARI.