BMW Service 216 575 25 25
Ana Menü

BMW'NİZE YAKIŞAN PERFORMANS, KALİTE VE KONFOR BİR ARADA.

Periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemleri, hızlı randevu ve servis sistemi Etkili Servis Ataşehir'de.
BMW’nize özel teknolojik altyapı, alanında uzman ekip ve kusursuz bir servis deneyimi ile BMW'niz ile kesintisiz sürüş keyfi için her şey hazır. Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan BMW'niz için özel takım ve diyagnoz araçlar gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış BMW'nizde bu ihtiyaç üst seviyededir. 

Randevu Süreci

Bakım onarım işlemleri için, servis süreci öncesinde, servis planlama danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız, servislerimizin size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına olanak tanır. Hasarlı aracınızın işlemleri için randevu almadan aracınızı servisimize getirebilirsiniz. 

Müşteri Kabul

BMW'nize alınan servis randevu günü ve saatine bağlı olarak, otomobiliniz servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirilir. Müşteri kabul ile BMW'nizin mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile görüşmeye başlıyorsunuz.

Araç Kabul

Müşteri kabulünün ardından servis danışmanı ile birlikte, işlem görecek BMW'nizin yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız ‘uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren’ görüşmedir.

Bakım & Onarım

Konusunda uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile, marka standartlarımızın gerektirdiği atölyelerde arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında gerekmesi halinde orijinal BMW parça kullanımları ile bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır. 

Teslimat 

Eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen bakım onarım süreci sonrası, gerekli son kontroller konusunda uzman atölye yöneticileri tarafından gerçekleştirilir. Araç kabul esnasında belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı kontrol edilerek, iş emrinde mutabık kalınan işlemlerin gerçekleştirildiğinden emin olunur. 

BMW'nizin tekrar trafiğe çıkışına uygunluk durumu, mükemmel sürüş keyfine kaldığınız yerden devam etmek için genel kontrolü yapılarak temiz bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

Hızlı Servis

Bakım işlemleri için randevu almadan servise gelmek mümkün. İşlemler profesyonel ekip tarafından 2 saat içerisinde tamamlanır, otomobiliniz anında teslim edilir.

Service Inclusive

BMW Service Inclusive hizmetiyle sürüş keyfini dünyanın dört bir yanında kesintisiz yaşayın. Önceden satın aldığınız paket kapsamında otomobilinizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki tüm bakımlarını, BMW Service Inclusive ağına bağlı olan herhangi bir BMW Yetkili Servisi’nde kolayca yaptırın.

BMW JOY CARD

JOY Card ile birlikteyiz.
Borusan Otomotiv Yetkili Servisi Etkili Servis Ataşehir BMW Servis'te aldığınız profesyonel ve titiz satış sonrası hizmeti JOY Card ile daha avantajlı ve kalıcı bir işbirliğine dönüşüyor. Bir servis devamlılık programı olan JOY Card ile program dahiline 2 yılını doldurmuş* BMW sahipleri servis hizmeti sonrası ödemelerde otomobil yaşına göre değişen oranlarda, anında devamlılık indirim alarak daha avantajlı bir BMW servis deneyimi yaşıyor.

JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Etkil Servis Ataşehir BMW Yetkili Servisimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.

CBS

BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS) sistemi, daha kaliteli bir sürüş keyfi için tasarlanan yenilikçi bir bakım hizmeti. Sistem, otomobilinizde aşınan parçaları, yağ seviyesini ve kilometreyi takip eder. İhtiyaç anında gerekli uyarıları yaparak daha bilinçli bir servis hizmeti almanızı sağlar. CBS göstergeleri periyodik olarak değişimi veya bakımı gereken parçalarla ilgili verileri değerlendirerek bir sonraki servis ziyareti hakkında bilgilendirir.