BMW Service 216 575 25 25
Ana Menü

HASAR NE OLURSA OLSUN, İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜM. zeki balı

 

Otomobilinizi ilk günkü görünüme ulaştıracak hasar hizmetleri Etkili Servis Ataşehir'de. 

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisimiz, BMW'nizin onarımını sağlamaktadır. BMW servis uzmanlarımız boya ve kaportayı kapsayan hasar hizmetlerini modern onarım yöntemleri ile profesyonel olarak uygulamaktadır. zeki balı
BMW kaporta onarım işleri, BMW kalite standartlarına tabi olup, son derece nitelikli Etkili Servis Ataşehir BMW servis uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Gövde üzerinde hafif ya da kapsamlı bir hasar olması farketmeksizin, uzmanlarımız en güncel onarım tekniklerini ve Orijinal BMW Parçalarını kullanarak BMW'nizin BMW çarpışma testi gerekliliklerine uygun bir duruma gelmesini sağlar. Yenilikçi teknoloji ve olağanüstü uzmanlığın mükemmel bileşimi, otomobilinizin, gövde işlemleri tamamlandıktan sonra yeniden kullanılabilmesini mümkün kılar ve BMW standartlarında güvenlik sunar. 

Çevre dostu, su bazlı BMW ColorSystem boyalar onarım işlerinde çözüm sunar. Etkili Servis Ataşehir BMW servis uzmanlarının BMW ColorSystem'i kullanmalarının haklı sebepleri vardır. Bu yenilikçi boya sistemi orijinal boya ile aynı çözümü sunar ve tüm yüzeylerin parlamasını sağlar. Bu nedenle tüm garantili işler için de kullanılır. Ayrıca, BMW ColorSystem organik solventlerin neden olduğu emsiyonu azaltarak çevreye de katkıda bulunur.
zeki balı